Aktualności

Dzieci i młodzież ze świetlicy Promyk Dnia w Rudce z wizytą w firmie GlaxoSmithKline.

Na zaproszenie firmy farmaceutycznej GlaxoSmithKline, głównego sponsora świetlic Promyk Dnia, dzieciaki i młodzież ze świetlicy w Rudce udały się dnia 18 grudnia2012 r. na wspólne kolędowanie. Towarzyszył nam p. Marek Hołubicki.

 

Od kilku dni sypał porządny śnieg i rano mieliśmy obawy, czy na pewno dotrzemy do celu, tym bardziej, że dotarła do nas wiadomość, że w Warszawie również porządnie sypie.

 

Niezawodny p. Szczepan dowiózł nas do celu. Zostaliśmy bardzo serdecznie przywitani oraz ugoszczeni wigilijnymi potrawami. Po przekąsce przyszedł czas na występ. Przygotowaliśmy przedstawienie „Młody anioł”. Bardzo miło zaskoczyła nas dekoracja, która została przygotowana na nasz występ. Poszczególne sceny przedstawienia przeplatane były kolędami w wykonaniu naszych solistów. Na twarzach młodej załogi dało zauważyć się skupienie. Głośne oklaski świadczyły, że sztuka podobała się. Każdy z występujących otrzymał torbę prezentów.

 

Po przedstawieniu zostaliśmy zaproszeni do zwiedzenia Centrum Nauki Kopernik. Udaliśmy się tam z wielka ochotą, większość po raz pierwszy. Była to nasza wspaniała wyprawa.

 

Serdecznie dziękujemy firmie GSK za tak miłe przyjęcie.