Aktualności

II Bal Charytatywny "Promyk Dnia"

23 stycznia br. w hotelu InterContinental odbył się pod patronatem Minister Elżbiety Radziszewskiej, Pełnomocnika Rządu do Sprawa Równego Traktowania II Bal Charytatywny "Promyk Dnia". W czasie trwania imprezy wręczono 5 Złotych Promyków 2009, które są wyrazem wdzięczności za dobre serce i nieoceniony wkład na rzecz dzieci objętych naszym programem. Nagrodzonymi zostali:

Jolanta Fajkowska - wspaniała dziennikarka telewizyjna i radiowa, osoba, która jest z Promykiem Dnia od dwóch lat, wspiera i uświetnia Promykowe wydarzenia zawsze z wielkim sercem i zaangażowaniem, robi to społecznie.

Jacek Graliński - zastępcą Dyrektora ds. Klinicznych w Instytucie Pomniku Centrum Zdrowia Dziecka. Dla Promyka
Dnia Jacek Graliński jest postacią symboliczną. To jego inicjatywa uruchomiła działania Instytutu Medycyny Wsi i Instytutu Matki i dziecka. To, że dzisiaj program ma już swój określony dorobek i osiągnięcia to w głównej mierze jego zasługa. Niezmiennie całym sercem angażuje się w działania Promyka Dnia i porywa za sobą innych.

Piotr Kumięga - prezes Europejskiego Konsorcjum Ubezpieczeniowego, które niezmiennie i hojnie wspiera organizację Balu oraz inne działania Promyka. Za wierną postawę i życzliwość wobec projektu.

Stanisław Soyka - wokalista jazzowy i piosenkarz, skrzypek, pianista, gitarzysta i kompozytor, poeta. Wciąż  inny wciąż nowy, a jednocześnie rozpoznawalny od pierwszych nut. Z nami jest od początku. Koncertował na I Słonecznym Zlocie, był na I Balu Charytatywnym, funduje wiele wspaniałych nagród. Jest symbolem człowieka oddanego innym.

Hotel Intercontinental - dzięki wspaniałej postawie wszystkich pracowników hotelu mogliśmy dwukrotnie spotkać się na balu i jednocześnie zapewnić wszystkim dobrą zabawę. Wspólnie planujemy także wiele wydarzeń.

Dziękujemy raz jeszcze naszym prowadzącym Bal: Jolancie Fajkowskiej, Katarzynie Dowbor i wszystkim artystom występującym: Oldze Bończyk, Robertowi Kudelskiemu oraz Marii Niklińskiej, Maciejowi Jachowskiemu i Danielowi Wielebie.

Dziękujemy także naszym sponsorom, którzy wsparli organizacje balu: Villa Palladio, GlaxoSmithKline, Hotel InterContinental, Brill AV Media, Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe, Public Relations ExpertPR Consultancy, Projekt Mimo  - Projektowanie wnętrz, Firma Studio Design, Pracownia biżuterii Baga Baga, Swedeponic, Kawiarnia To lubię, Ambasada Australii, Fundacja Marka Kamińskiego i Red Hat oraz naszym patronom medialnym: Dziennik Gazeta Prawna i GoodLifePoland.

Złoty Promyk 2009 

Zdjęcia: Błażej Koniarek

Biuro Programu "Promyk Dnia"